tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

Artykuły

Montaż Kuchenek Gazowych Tel: 513 498 430

Pomimo tego, że do wyboru mamy kuchenki elektryczne oraz indukcyjne w większości domów nadal funkcjonują te zasilane gazem ziemnym. Trzeba jednak wiedzieć, że kuchenki gazowe mają swoje bardzo specyficzne wymagania, o których nie można zapominać.

Przede wszystkim montaż gazówki musi być wykonany przez specjalistę. To bardzo istotne z kilku powodów.

1.    Tylko specjalista gazownik podłączając kuchenkę do instalacji gazowej daje gwarancję na jej bezpieczne użytkowanie.
2.    Jedynie profesjonalista może stwierdzić szczelność instalacji już po podłączeniu kuchenki.
3.    Wyłącznie kuchenka podłączona przez specjalistę i posiadająca potwierdzenie takiej usługi może w razie awarii podana być do reklamacji. Brak zaświadczenia o odpowiednim podłączeniu do sieci gazowej automatycznie uniemożliwia skorzystanie z przywilejów gwarancyjnych.

Jeżeli zatem planujesz wymianę starej bądź zainstalowanie nowej kuchenki gazowej koniecznie zadzwoń do nas. W naszej firmie pracują instalatorzy gazownicy posiadający odpowiednie uprawnienia do pracy przy sieci gazowej. Dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy gwarantują Ci bezpieczny demontaż starej i montaż nowej kuchenki gazowej. Po wykonaniu zlecenia otrzymasz dokument poświadczający prawidłowo przeprowadzone podłączenie kuchenki gazowej do instalacji.

Kolejną sprawą, o której nie możesz zapomnieć będąc właścicielem kuchenki podłączonej do sieci gazowej jest konieczność okresowego sprawdzania szczelności urządzenia i przyłączy. Musisz pamiętać o tym, aby przynajmniej raz w roku wezwać gazownika do tego zadania. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nic nie zagraża zdrowiu i życiu Twojemu oraz innych domowników.

Gaz ulatniający się z urządzeń zasilanych tym paliwem może być niezwykle niebezpieczny, dlatego gdy tylko poczujesz jego zapach zadzwoń do naszego Pogotowia Gazowego. Wkrótce po Twoim zawiadomieniu przyjedzie do Ciebie nasz pracownik, który zdiagnozuje problem i jak najszybciej naprawi awarię.

Zachęcamy do skorzystania z usług gazowniczych oferowanych przez naszą firmę. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na dogodny dla Ciebie termin, a nasz pracownik przyjedzie i podłączy kuchenkę, sprawdzi szczelność instalacji lub dokona koniecznych napraw.

Licznik

Wszystkie127488

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.