tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

Oferta Tel: 513 498 430

Pracownicy naszej firmy od początku jej istnienia nabywali coraz to nowych umiejętności. Dziś możemy poszczycić się prowadzeniem prac w trzech zakresach działalności.

1. Prace instalatorskie

W ramach prac instalatorskich zajmujemy się przede wszystkim montażem instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej oraz gazowej. W zakresie tego rodzaju działań  nasi fachowcy dokładnie sprawdzają projekty prowadzonych rurociągów tak, aby po podłączeniu wszystko funkcjonowało, a następnie instalują kolejne elementy instalacji zgodnie z wytycznymi. Jako ostatni etap prac instalatorskich możemy uznać montaż ceramiki i armatury kuchennej i łazienkowej oraz odbiorniki gazowe np. kuchenki.

2. Prace hydrauliczne

W ramach prac hydraulicznych znajdują się wszelkiego rodzaju naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania w tym wymiana grzejników. Warto podkreślić, że do prac hydraulicznych możemy zaliczyć również część prac instalatorskich. Kiedy zatem konieczna staje się wymiana umywalki, armatury bądź sedesu zajmuje się tym również hydraulik.

3. Prace gazownicze

Jak wiadomo do pracy przy instalacji gazowej konieczne są specjalne uprawnienia. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy mogą być Państwo pewni, że wysłani pracownicy je posiadają. W zakres podstawowych usług związanych z tym działem można wpisać przede wszystkim montaż i demontaż urządzeń pobierających gaz takich jak np. kuchenki gazowe, oraz okresowe badanie szczelności instalacji.

4. Pogotowie hydrauliczne

W ramach działalności naszej firmy świadczymy również całodobowe usługi jako pogotowie hydrauliczne na terenie Poznania i okolic. Niezależnie od pory dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu wystarczy Państwa telefon, a nasz pracownik przyjedzie naprawić awarię.

5. Pogotowie gazowe

Jak wiadomo ulatniający się gaz jest niezwykle niebezpieczny, dlatego też nasza firma chcąc chronić Państwa zdrowie i życie zorganizowała działające przez całą dobę pogotowie gazowe. Za każdym razem kiedy wyczują Państwo zapach gazu należy bez wahania dzwonić po naszego pracownika, który sprawdzi dokładnie szczelność instalacji i naprawi ewentualną usterkę.

Licznik

Wszystkie127488

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.