tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

Pogotowie gazowe Poznań Tel: 513 498 430

Ulatniający się gaz to problem, który może zdarzyć się w każdym mieszkaniu. Ponieważ jest to bardzo niebezpieczne, stąd też niezwykle istotne jest, aby każdy wiedział co należy zrobić, gdy wyczuje zapach gazu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest telefon go gazownika.

Awarie instalacji gazowej mogą zdarzyć się niezależnie od dnia i godziny, natomiast firmy gazownicze mają ściśle określony tydzień pracy. Zdając sobie z tego sprawę nasza firma  stworzyła Pogotowie Gazowe Poznań przyjmujące zgłoszenia o awariach instalacji gazowej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wszyscy mieszkańcy Poznania i miejscowości znajdujących się w okolicy mogą liczyć na szybką reakcję z naszej strony. Już w niedługim czasie po zgłoszeniu usterki w Twoim domu pojawią się nasi pracownicy w celu usunięcia awarii.

Musisz pamiętać, że z ulatniającym się gazem nie ma żartów, dlatego też nie można  odkładać zgłoszenia usterki do czasu, kiedy zaczyna pracę zakład gazowniczy. Gaz znajdujący się w powietrzu w niewielkich ilościach może doprowadzić do bólu głowy czy mdłości, jednakże wdychany  przez dłuższy czas może doprowadzić do śmiertelnego zatrucia. Przy dużym nagromadzeniu gazu w pomieszczeniu istnieje również możliwość doprowadzenia do wybuchu. To niezwykle niebezpieczne, stąd też ze zgłoszeniem nie warto czekać.

Pamiętaj zatem, żeby jak najszybciej zadzwonić po Pogotowie Gazowe Poznań. Nasi pracownicy w bardzo krótkim czasie od zgłoszenia zjawią się w Twoim domu i dokładnie sprawdzą szczelność instalacji gazowej, a następnie naprawią powstałą awarię.

Decydując się na usługi naszego Pogotowia Gazowego powinieneś wiedzieć, że wszyscy pracownicy, którzy zostają wysłani do naprawy usterek w instalacji gazowej posiadają odpowiednie uprawnienia. Nasza firma daje również gwarancje na wykonywane przez nich prace. Do wszelkiego rodzaju napraw wykorzystujemy jedynie najlepszej jakości materiały znanych i cenionych firm. Dzięki umiejętnościom pracowników oraz doskonałej jakości materiałom  możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo Twojej instalacji gazowej.

Licznik

Wszystkie127488

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.