tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

Wymiana grzejników Tel: 513 498 430

Konieczność wymiany grzejników najczęściej jest zauważana w momencie generalnego remontu lub jeszcze częściej wtedy, gdy się zepsują. Powtarzający się problem z zapowietrzaniem grzejnika, niedogrzewaniem czy też cieknące zawory to powody,  dla których nagle podejmuje się decyzję o ich wymianie.

Jeśli grzejniki będą wymieniane podczas planowanego remontu to nie ma problemu. Powinieneś zgłosić się do firmy wykonującej takie usługi, umówić na konkretny termin i już. Znacznie gorzej kiedy wymiana grzejników konieczna staje się z powodu awarii. Wtedy umówienie się na wybrany termin nie ma raczej zastosowania. W przypadku wystąpienia awarii konieczna bywa natychmiastowa wymiana grzejników niezależnie od pory roku. Zepsuty grzejnik jest szczególnie uciążliwy w zimą, kiedy w pomieszczeniach robi się chłodno. O ile jeszcze do niedawna wymiana grzejników w sezonie grzewczym, szczególnie w budynkach wielorodzinnych, była niemal niemożliwa, o tyle dziś się to zupełnie zmieniło. Dzięki odpowiednim narzędziom można zamrozić rury doprowadzające wodę do grzejnika i bez odłączania obiegu wody, wymienić grzejnik na nowy.

Jeśli zdarzy Ci się awaria grzejnika nie tylko zimą, ale przez cały rok zadzwoń do naszej firmy a z pewnością Ci pomożemy. Od niedawna stosujemy innowacyjną metodę umożliwiającą naprawę instalacji centralnego ogrzewania i wymianę grzejników niezależnie od pory roku – zamrażanie rur. Posiadamy najnowocześniejszą zamrażarkę, dzięki której możemy wymienić każdy grzejnik. Nie musisz się zatem obawiać, że przez awarię grzejnika będziesz musiał całą zimę mieszkać w zimnym domu.

Nasza firma zajmuje się wymianą uszkodzonych grzejników, ale nie tylko. Jeśli planujesz remont domu i wymianę grzejników starych na nowe, albo budujesz dom i chcesz zamontować instalacje centralnego ogrzewania, zadzwoń i umów się z nami. Możesz być pewny, że nasi pracownicy dobrze wykonają swoje zadanie. Dodatkowo nasza firma daje gwarancje na wszelkie roboty wykonane przez fachowców zatrudnionych u nas.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Licznik

Wszystkie127486

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.