tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

Pogotowie hydrauliczne Tel:513 498 430

Kapiący kran czy cieknąca rura to awarie, które mogą się zdarzyć w każdym domu. Bardzo ważne, aby również w każdym domu było wiadomo, co w takiej sytuacji należy zrobić. Przede wszystkim trzeba mieć zawsze pod ręką numer do dobrego hydraulika.

Ponieważ jednak awarie hydrauliczne zdarzają się o różnych porach dnia i nocy, nie zwracają również uwagi na dzień tygodnia, dlatego nasza firma stworzyła Pogotowie Hydrauliczne Poznań działające przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Każdy mieszkaniec Poznania i okolic powinien mieć zanotowany w widocznym miejscu numer do nas, ponieważ niezależnie od dnia i godziny, o której zadzwoni zawsze zareagujemy na telefon ze zgłoszeniem awarii wysyłając pracownika, który zapobiegnie domowej katastrofie.

Wiele osób z kapiącym zaworem lub uszkodzoną rurą czeka na godziny pracy hydraulika zupełnie nie biorąc pod uwagę tego, że nieszczelność może się powiększyć  a wskutek tego zalane zostanie cały dom. Jeszcze gorzej jeśli mieszkasz w budynku wielorodzinnym, ponieważ wtedy nie tylko Twoje mieszkanie jest zagrożone zniszczeniem, ale również inne.

Powinieneś być również świadomy, że wbrew często powtarzanej opinii w przypadku naszej firmy „szybko” wcale nie znaczy „byle jak”. Dajemy gwarancję na wszelkie prace wykonane przez naszych pracowników. Warto też pamiętać o tym, że do wszelkich napraw wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały uznanych producentów.

Jak widzisz nie ma zupełnie sensu czekanie na godziny pracy hydraulika i należy zadzwonić po nasze Pogotowie Hydrauliczne Poznań. W odpowiedzi na zawiadomienie o usterce już po niedługim czasie w twoim domu pojawią się profesjonaliści, którzy naprawią awarię i zapobiegną powodzi w Twoim mieszkaniu. Instalator Poznań zaprasza

Licznik

Wszystkie127488

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.