tel. 513 498 430

Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Proponujemy państwu pełen wachlarz usług związanych z hydrauliką, ogrzewaniem i pracami remontowymi.Tel.513 498 430

O firmie Tel: 513 498 430

Nasza firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy jeszcze dość trudno było przebić się na rynku zapełnionym małymi zakładami usługowymi. Jednakże nam udało się nie tylko przetrwać, ale również zająć poczesne miejsce pośród firm świadczących usługi hydrauliczno-instalatorskie na terenie Poznania i okolic.

Firma na początku swojej działalności zatrudniała zaledwie trzech hydraulików i instalatora, później liczba ta rosła, ponieważ ciągle rosła ilość zleceń. Z czasem konieczne stało się zasilenie szeregów hydraulików i instalatorów o pracowników świadczących usługi gazownicze. Obecnie nasza ekipa składa się z ponad dwudziestu specjalistów, którzy zainstalują rurociąg, zajmą się podłączeniem umywalki czy wanny, naprawią grzejniki, ale także sprawdzą szczelność gazociągu i podłączą piec lub kuchenkę gazową.

W ostatnich latach zakupiliśmy również specjalistyczny sprzęt dzięki, któremu możliwe jest zamrażanie rur, a tym samym wymiana grzejników oraz naprawa instalacji centralnego ogrzewania niezależnie od pory roku. To bardzo wygodne szczególnie dla osób mieszkających w domach wielorodzinnych, gdzie do tej pory usuwanie awarii co w okresie grzewczym było dużym problemem.

Dwa lata temu nasza firma rozpoczęła dodatkowo działalność w zakresie całodobowego pogotowia hydraulicznego oraz pogotowia gazowego. Każdy mieszkaniec Poznania oraz najbliższej okolicy może zadzwonić i wezwać specjalistę do pomocy. Warto o tym pamiętać, gdyż nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć.

Jak widać nasza firma ciągle się rozwija. Bardzo dbamy o szkolenie pracowników, którzy zdobywają coraz to nowe wiadomości teoretyczne oraz doświadczenie praktyczne. Wzbogacamy też naszą bazę narzędziami i urządzeniami, które pomagają w naprawie nawet najbardziej skomplikowanych awarii.

Dzięki naszym umiejętnościom wiele domów zostało uratowanych przed zalaniem a tysiące awarii naprawionych. Przez niemal dwadzieścia lat działalności zyskaliśmy setki klientów, którzy nam zaufali, korzystają z naszych usług i polecają nas swoim znajomym. To zaś cenimy sobie najbardziej.

Licznik

Wszystkie127488

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.